تبلیغات کلیکی مستر باکس تبلیغات کلیکی مستر باکس
پرسش و پاسخ های متداول
1
سایت مستر باکس چیست؟

مستر باکس یک واسطه ی تبلیغاتی است که می کوشد شما را به صورت رایگان برای کسب درآمد به عضویت درآورد.سایت مستر باکس جایی است که شما فقط با دیدن تبلیغات کسب درآمد می کنید و جایی است که شرکت ها ، موسسات و همه ی افراد بتوانند محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند.با استفاده از یک راهکار ساده و به وسیله ی وب سایت ما می توانید هم درآمد داشته و هم محصولاتتان را به نمایش بگذارید.تیم طراحی و پشتیبانی مستر باکس همواره می کوشند تا بستر یک تجارت سالم ، مطمئن و راحت را برای شما به ارمغان آورند.به ما بپیوندید تا در دنیای بزرگ تجارت الکترونیک رشد کنیم.

2
روش کار سایت چگونه است؟

بسیار ساده ، تبلیغ کننده گان برای تبلیغ وب سایت/محصول خود مبلغی را می پردازند و شما با دیدن این تبلیغات درآمد خواهید داشت. ما برای اینکه شما درآمد بیشتری داشته باشید یک لینک مخصوص به هر عضو اختصاص خواهیم داد و شما با تبلیغ این لینک در هر وب سایت و یا توسط ایمیل می توانید نفراتی بصورت رایگان برای خود پیدا کنید، ما بابت هر کلیک آن نفرات نیز به شما مبلغی پرداخت خواهیم کرد و یا شما می توانید از تعداد نفرات عضو در مجموعه ما ، نفرات اجاره کنید و بابت هر تبلیغاتی که این نفرات می بینند در حالی که برای خودشان درآمد دارند ، برای شما هم درآمد زا خواهند بود.

3
راه های ارتباط با مدیران وب سایت مستر باکس

از آنجایی که پشتیبانی و ارتباط با کاربر مهم ترین قسمت همکاری سایت مستر باکس هست بر آن شدیم که تمرکز بیشتری را روی تیم پشتیبانی سایت قرار دهیم.

تیم پشتیبانی مستر باکس:

support@mr-bux.com

ارتباط از طریق تلگرام:

mr_bux@

به کاربران برقراری تماس از طریق این بخش توصیه می شود

 

با تشکر

روابط عمومی سایت مستر باکس

4
طریقه پرداخت درآمد ها چگونه خواهد بود؟

در حال حاضر پرداخت از طریق تمامی بانکهای عضو شتاب مثل بانک صادرات ، ملی ، ملت،تجارت،سامان،پارسیان و دیگر بانکها انجام خواهد شد تمامی واریزها از طرف وب سایت ظرف 24 ساعت کاری بعد از درخواست برداشت شما انجام خواهد شد و بعد از آن با توجه به نوع حساب شما و بانک مربوطه می تواند بصورت لحظه ای یا تا ۴۸ ساعت دیگر طول بکشد. ضمنا درخواست برداشت از حساب شما نسبت به نوع عضویت شما متغییر است برای مثال:عضویت برنزی 6 روز و نقره ایی هر 5 روز یکبار می تواند در خواست برداشت نماید ولی اعضای نقره ای هر 4 روز ، اعضای طلایی هر 3 روزیکبار اجازه برداشت از حساب دارند.

5
چه زمانی میتوانم درآمد خود را دریافت کنم؟

زمانی که موجودی حساب شما به حداقل میزان تعیین شده رسیده باشد میتوانید درخواست برداشت موجودی خود را بدهید! 

حداقل میزان برداشت:

برنزی:5000

نقره ایی:10000

طلایی:15000

الماسی:20000

بدون حداکثری برای تمام پلن ها به جز پلن الماسی که 500000 می باشد. 

6
زیرمجموعه چیست؟

زیرمجموعه ها عضو هایی هستند که علاوه بر اینکه برای خود کسب درآمد میکنند برای شما نیز درآمد به همراه دارند.

زیرمجموعه های مستقیم: عضو هایی که شما تشویق به عضویت ان ها در سایت میکنید(به هر روش) و آنها با اسم شما به عنوان معرف ثبت میش شنود.

زیرمجموعه های اجاره ایی: عضو هایی که شما با پرداخت هزینه به مدت معین اجاره خواهید کرد تا برای شما تبلیغات ببینند و شما بابت هر تبلیغ دیده شده از طرف آنها درآمد کسب خواهید کرد.

 

برای مشاهده ی تعرفه هزینه ها و درآمد هایی که از زیرمجموعه ها کسب میکنید ثبت نام کنید.

 

7
تعویض یا زیرمجموعه چیست؟

تعویض نفرات اجاره ایی یا بازیافت جزئی از خدمات ما می باشد که شما می توانید با استفاده از این روش نفرات اجاره ای خود را که به اندازه کافی فعال نیستند و یا برای شما پول ساز نیستند را با یک هزینه بسیار اندک با یک عضو دیگر عوض کنید، مدت زمان باقی مانده اجاره برابر با نفر قبلی خواهد بود با تفاوت اینکه شما یک عضو کاملا متفاوت را اجاره کرده اید.

تعرفه قیمت تعویض هر زیرمجموعه را با عضویت در سایت مشاهده فرمایید.

8
آیا هر تعداد نفر میتوانند از یک خانه عضو شوند؟

خیر،فقط یک کاربر در یک خانواده اجازه ثبت نام دارد، مگر اینکه شما دارای 2 خط اینترنت کاملا متفاوت و 2 آی پی آدرس متفاوت باشید.توضیح :آدرس آی پی ، شماره شناسایی هر کامپیوتر متصل به شبکه اینترنت است. بنابر این می توان گفت که آی پی، شماره شناسایی هر کاربر اینترنتی است.اگر سعی کنید آی پی خود را دست کاری کنید و یا با هر روشی عضو کنید ، سیستم ضد تقلب پیشرفته اتوماتیک در وب سایت، شما را شناسایی و حساب شما را مسدود خواهد کرد و شما دیگر هرگز نمی توانید دوباره عضو سایت شوید.

9
تبلیغات در سایت چگونه می باشد؟

برای تبلیغات در سایت به صورت بنر یا کلیک ابتدا در سایت ثبت نام نمایید در صورتی که موجودی حساب شما کافی نمیباشد ابتدا موجودی حساب خود را افزایش دهید و سپس آگهی خود را در سایت ثبت نمایید.

این چیزی است که ما به شما پیشنهاد میکنیم:


مدیریت آگهی ها

شما فقط یک بار نیاز با تیید آگهی خود دارید.

شما می توانید هر لحظه که میخواهد آگهی خود را متوقف یا برای مشاهده فعال نمایید.

برای اطلاعات بیشتر با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

سیستم ضد تقلب قدرتمند

این وب سایت مجهز به سیستم ضد تقلب قدرتمند و دقیق می باشد.

10
آگهی های مدیر چیست؟

آگهی هایی وجود دارد که به وسیله مدیر به نمایش گذاشته میشوند که همه کابران باید آن را مشاهده نمایند. شما برای باز شدن سایر آگهی ها نیاز دارید که روی این آگهی کلیک کنید. شما برای مشاهده آگهی های مدیر مبلغی دریافت نمیکنید.

 

11
آگهی ها را چگونه مشاهده نمایم؟

برای مشاهده ی تبلیغات به قسمت کسب درآمد رفته و بر روی تبلغیات ظاهر شده کلیک کنید تا صفحه ی تبلیغ نمایان شود.بعد از سپری شدن زمان مشاهده ی تبلیغ بر روی عکس وارونه کلیک کنید تا مبلغ مورد نظر به حساب مستر باکس شما واریز شود. 

12
چگونه می توانم درآمد خود را به دلار دریافت کنم؟

مستر باکس این امکان را برای کاربران خود به وجود آورده است که بتوانند درآمد خود را به دلار دریافت کنند.در این روش شما می توانید درآمد خود را پس از درخواست به قیمت روز در حساب پی پال خود دریافت کنید.
برای اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام تماس حاصل کنید.

13
چگونه می توانم در مستر باکس تبلیغ کنم؟

ابتدا در سایت عضو و وارد قسمت تبلیغات شوید.پکیج مورد نظر خود را انتخاب کرده و هزینه ی آن را پرداخت کنید سپس مواردی که می خواهید تبلیغ کنید را در قسمت مدیریت اگهی خود اضافه کنید تا پس از تایید تیم پشتیبانی داخل سایت قرار گیرد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

تلگرام: MR_BUX@

 با تشکر 

تیم پشتیبانی سایت مستر باکس